سلام ، به سایت شرکتی پتروتجهیز فلات پارسیان خوش آمدید.
بلوار کشاورز، خیابان فلسطین شمالی، ساختمان دلیران، پلاک ۳۹۹، طبقه پنجم، واحد ۹
ایران ، تهران

درباره ما - پتروتجهیز فلات پارسیان

شرکت پتروتجهیز فلات پارسیان

تیم مدیریت و پرسنل کلیدی شرکت پترو تجهیز فلات پارسیان با پشتوانه سوابق و تجارب موثر و موفق خود و همچنین با نگرش و بینش ژرف به فرصت ها و تهدیدهای بازار کنونی از یک سو و شناخت نقاط قوت و ضعف شرکت های موجود از دیگر سو، بر آن شدند تا در سال 1393 بنیان این شرکت را بنا نهند.

بر این اساس برنامه اولیه مدیران شرکت، گسترش ارتباط با مشتریان شناخته شده قبلی و معرفی دیدگاه ها و رویکردهای جدید مدیریتی به ایشان و مشتریان آتی بوده که بطور همزمان در عرصه توسعه بازار و توسعه محصول نیز فعالیت کرده اند.

استراتژی های تنوع ، رشد و ادغام که مدیران شرکت در دستور کار خود قرارداده اند منجر به تشکیل گروه های توانای اجرایی و نفوذ در بخش اجراء گردید که علاوه بر دریافت رتبه های ابنیه و نفت و گاز ، رزومه ی قابل توجهی برای این شرکت در زمینه مذکور فراهم کرده است.

اهداف شرکت که موجب کسب نتایج رضایت بخشی گردیده ، استفاده از تکنولوژی های بروز ارتباطات و فناوری در عرصه داخل و خارج مجموعه بوده است. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری هم اکنون بطور وسیع در دپارتمان های مختلف شرکت اعم از بازاریابی ، مهندسی ، تأمین و سایر قسمت ها جاری بوده و چشم انداز خوبی برای آن متصور است.

تامین کالا همراه با عقد قرارداد برای بیش از بیست شرکت مطرح در زمینه های نفت ، گاز ، فولاد و سایر صنایع کشور از یک سو و همچنین تامین کالا برای دهها مشتری در قالب استعلام ، در طی این مدت خود مؤید مسیر صحیح حرکت شرکت بوده است.

ماموریت، چشم انداز

ارزش ها

منشور اخلاقی

شرکت پترو تجهیزفلات پارسیان با ایمان به اراده خالق هستی وحفظ درجات منافع ملی به ارائه خدمت در زمینه تامین کالا برای مشتریان می پردازند و جلب رضایت ایشان را سرلوحه امور خود می دانند. همگی بر این باوریم که مشتریان سرمایه های واقعی این شرکت هستند و همکاری با ایشان را برای خود مغتنم می شماریم.

ما در پترو تجهیز فلات پارسیان، بر این باوریم که عزت ، احترام  و تکریم به کلیه همکاران و مشتریان و منافع ایشان از مهم ترین مسئولیت هایمان است و سعی خواهیم کرد تا شخصیت حقیقی و حقوقی آنان را در فرآیند ارتباطات متقابل محفوظ نگاه داریم.

کارکنان شرکت پترو تجهیزفلات پارسیان پایبندی به کیفیت کالای تامین شده و انجام امور مرتبط را در کوتاه ترین زمان ممکن ضروری دانسته و کوشش می نمایند از اتلاف وقت جلوگیری بعمل آید.

بخش های مختلف شرکت مصمم هستند خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه ای مناسب و نوین در اختیار مشتریان قرار دهند.

کارکنان شرکت پترو تجهیزفلات پارسیان وظیفه دارند هرگونه اطلاعات فنی و غیره را در حوزه کاری خود که مورد نیاز ذینفعان است در اختیارشان قرار دهند.

کارکنان شرکت پترو تجهیزفلات پارسیان باور دارند که مبنای ارزیابی فعالیت های ایشان نظرات و میزان رضایت مشتریان است.

مدیریت این مجموعه ، دریافت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد از سوی مشتریان و تامین کنندگان را ارج نهاده و از آن بعنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء مجموعه ، استقبال می کنند.